Zahorme!

Nič v živote sa nedeje náhodou a útok na premiéra nášho štátu nie je toho výnimkou. Nad týmto človekom je totiž ochrana a to, že táto ochrana mohla byť takto prelomená, za to môže jedna vec. Špinavá liberalistická nenávisť šíriaca sa voči tomuto človeku! Bola to zhmotnená nenávisť šíriaca sa médiami a progresívcami. Temno dokázalo vďaka svojim prisluhovačom nabrať dostatočne na sile a takýmto spôsobom sa činiť v hmote. Rokmi trvajúca nenávisť vznášajúca sa „vo vzduchu“ sa prosto zhmotnila.

To, že sa mohlo niečo také udiať, je však veľkým varovaním pre nás všetkých! Varovaním, aby sme sa vyburcovali! Aby sme vnútorne zahoreli, vyžarovali svetlo a lásku, čím “prebijeme” liberalistický mor šíriaci sa v spoločnosti. V našej krajine žije veľké množstvo svetlých duší a keby všetci, alebo aspoň väčšina z nich bolo duchovne čulých a šírili svetlo do tohto sveta, táto udalosť by sa neudiala, pretože sila svetla by nedovolila zhmotniť tento temný plán.

Preto lenivosť a nezáujem už nemajú svoje miesto. Zahorme a staňme sa duchovne živými! Využime túto udalosť ako ponaučenie, varovanie a motiváciu znovuzrodiť sa na duchu. Nezabúdajme popri starostiach denného života, prečo sme prišli na túto Zem a v akej prevratnej dobe žijeme! Sme vyvolený národ! Majme to na pamäti a povstaňme! My musíme byť prví, odkiaľ vzplanie vlna Svetla, ktorá sa rozšíri do celého sveta! Preto sa tak krvopotne zlo snaží rozdeliť tento národ a zničiť každé svetielko nádeje. Nedovoľme to!

Vysielajme modlitby za uzdravenie nášho pána premiéra a za to, nech tento národ povstane a vzplanie v ňom duchovný plameň, ktorý čaká na to aby zahorel v krásnych dušiach žijúcich v tomto národe.

Daniel

0 komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *