Veľká noc

Veľká noc v tomto roku bude prelomovým obdobím, kedy človek bude musieť vzhliadnuť na svoj doterajší život a svoje konanie a raz a navždy sa rozhodnúť, či jeho život pripadne temnote, alebo svetlu. Je potrebné všetko vyčistiť od základu. Nielen svoje domovy, ale hlavne svoje rúcha. Očakávajte prílev síl, ak sa rozhodnete obrátiť a pohnúť k dobrému, ak však padnete nižšie, bude nasledovať enormné množstvo ťažkostí, cez ktoré sa budete musieť prehrýzať. Stmeľujte vzťahy; vzťah s Bohom, vzťah k rodine, vzťah k dobru a vzťah ku celému Stvoreniu. Vnímajte a preciťujte dianie okolo seba, vo vzduchu visia nápovedy každým dňom, je ich treba iba prijať a pochopiť citom.

Pokračujte vo svojom snažení sa rásť a stávať sa lepšími, Bohom chcenými a duchom živými bytosťami a budete odmenení. Šírte aj naďalej pravdu a lásku, dávajte si pozor na nástrahy číhajúce z temna, sú teraz intenzívnejšie a na každom kroku. Dobre vždy pozorujte, aké podnety sa vo vás objavujú a odkiaľ pochádzajú…viete ich skrotiť, alebo prerastajú do väčších rozmerov? Temno sa bude snažiť balamutiť, ale nedovoľte to. V pokore a vďake radostne kráčajte životom, buďte vedomí a obracajte sa k Bohu. Každý deň je príležitosť k naviazaniu spojenia, využite svoju šancu kým sa stále ponúka. Svetlo vám podáva ruku, stačí sa natiahnuť.

Boh je nadmieru milosrdný, ale nebude čakať večne. Máme to tu dolu ťažké, pretože temné hady sa okolo nás ovíjajú a zväzujú nás na každom kroku. Často ich dokonca nevidíme, lebo sú pestrofarebné, sú maskované za dobro, ale na tom nezáleží, pretože stále platí, že nás to zväzuje a znemožňuje svetlu preniknutie do nášho vnútra. My sme totiž vysielače a pokiaľ sa čo i len trochu vychýlime zo správnej frekvencie, neprúdi sila, neprúdi svetlo, neprúdi život, resp. prúdi, to len my tie prúdy nezachytávame a neposielame naspäť nahor, aby sa kruh uzavrel. Máme byť Božie vysielače, ktoré pri správnom vyladení pokryjú celú Zem svetlou frekvenciou a vyvedú konečne celý svet nahor bližšie k Bohu. Ak však máme v sebe čo i len jednu slabinu, cez ktorú na nás dokážu útočiť temné vplyvy, strácame správne frekvenčné pásmo.

Preto hľadajme a sekajme putá, ktoré nás zväzujú. Najväčšou stagnáciou hľadajúcich ľudí je neochota posunúť sa vpred, neochota byť v neustálom pohybe, neochota zmeny! Je nám dobre v tom našom zaužívanom spôsobe bytia a stačí nám level, na ktorom sa teraz nachádzame. Základný princíp správneho žitia podľa Božej vôle je však neustály pohyb! Uvedomme si, že sa nachádzame v dôležitom bode obratu bytia na Zemi a to zákonite znamená, že nič nemôže zostať po starom, ale je potrebný prerod od každého a všetkého, čo chce prežiť v búrke budúcich udalostí. Možno sa to javí tak, že sa nič viditeľne nedeje, ale je to na spadnutie. Deje sú v pohybe už dávno a sú krátko pred ich hmotnou manifestáciou. Boh drží ochrannú ruku nad touto loďou, na ktorej sa nachádzame, ale k plynulému prejdeniu cez rozbúrené vlny potrebuje mať svojich ľudí na tých správnych pozíciách. Takých ľudí, ktorí vedia ako, kam a akou silou veslovať.

Preto je potrebný reset našich životov, a začať žiť inak. Inak ako sme zvyknutí, inak ako je bežné, inak ako žijú ľudia navôkol. Nie však nutne navonok, ten prerod má byť vnútorný. Týka sa to toho ako zmýšľame, ako konáme a hlavne ako cítime. Možno nevieme ako, ale to je nepodstatné. Boh si svojich drží a svojim pomôže. Potrebuje nástroje, cez ktoré bude môcť tvoriť a pôsobiť na Zemi. Staňme sa tými nástrojmi a pocítime, aké to je skutočne naplniť zmysel bytia, ktorý nám bol určený.

Prajem všetkým, ktorí sa usilujú o tento ušľachtilý zmysel bytia veľa požehnania k tomu, aby to dosiahli a veľa síl a bojovnosti k tomu, aby dokázali zo seba striasť všetko minulé ale aj to nové, čo sa snaží na nich prichytiť a stiahnuť ich nadol.

Buďte požehnaní, láskyplní a prežívajte tieto sviatky v pokoji a inšpirovaní stelesnenou Láskou

0 komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *