Čo môžeme urobiť dnes neodkladajme na zajtra

Odkladanie nie je veľmi múdre. Zajtra sa budeme rovnako musieť rozhodovať a rozhodnúť, tak prečo nie dnes? Myslíme si, že zajtra budeme o niečo múdrejší ako dnes? Myslíme si, že zajtra budeme mať v sebe viac života? Zajtrajšok však vôbec nemusí byť…. Nechcem, aby to vyznievalo pesimisticky, ale skôr motivujúco.
Zajtra budeme starší, možno budeme mať možno ešte menej odvahy ako dnes, zajtra budeme možno viac vymýšľať výhovorky prečo nie …
S každým dňom sa približuje i náš „posledný deň“ – a tak stále váhame a utekáme pred rozhodnutiami a sme plní strachov z nesprávnych rozhodnutí. ČO ak???? Keď pocítiš, vyskúšaj a choď za hlasom svojho srdca (svojej duše) a uvidíš …, niečo to určite prinesie 🙂
Neodkladajme veci na zajtra, pretože …. Kto vie? Zajtrajší deň možno príde a možno nie…. (a to si uvedomujem omnoho viac po dnešnom „zážitku“ – ale o tom inokedy). Keď sa máme možnosť rozhodnúť, rozhodnime sa tu a teraz.
Užívajme každú sekundu svojho života naplno (nemám na mysli „užívanie“, že si robím čo chcem bez pohľadu hore, pred seba, do seba, za seba i voči ostatným, mám na mysli skutočné vnútorné prežívanie radosti, pokoja a počúvanie svojej duše (tých prvotných , spontánnych impulzov 🙂 )
Krásny deň
Tatiana

0 komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *