Vyliatie Ducha Svätého

Posledné májové dni sú darom Stvoriteľa, aby sme „neuschli“. Preto sa udržiavajme bdelí, vnímaví a otvorení pre prijatí, ale aj v dávaní, aby bolo aj kde prijať 🙂.
Prečo boli posledné mesiace, týždne i dni tak ťažké?
Nieto Sily. Nemáme, tak ani nedáme. Boli sme hodne zastavovaní, aby sme prehodnocovali, uvedomovali si, pomenovali, čo chceme a čo nie a s prílevom sily je už od nás vyžadované aktívne konanie. Aktívne sa podieľanie na tvorení Stvorenia. Už niet výhovoriek 🙂. Nečakajme že nám niekto dá, sami sa musíme pričiniť, bedákanie, sťažovanie, hovorenie a ohováranie nikomu k ničomu nepomôžu. Pomenuj pusti a konaj. Jedine tak naplno využijeme nám darovanú silu ako dar k pasívnemu prijímaniu, ale aktívnemu konaniu.
Šup šup otvoriť sa – či už doma, alebo v prírode – zdvihnúť ruky nad hlavu (to je len inšpirácia, nie návod 🙂 ) , padnúť na kolená a Ďakovať (máme za čo), odprosovať (máme za čo) a prijímajme.
Len ten kto dokáže prijať, vie i dať.
Len ten kto dokáže dať smie i prijať.
Prijímajme a využívajme Silu múdro.
Je to Sila z Vôle Najvyššieho, teda z jeho Ducha pre nás…. keď sprostredkujeme zvažujme komu, koľko, na čo to bude použité…
„vážiť“ (vyhodnocovať) – dušou, nie rozumom- znamená to precítiť a vidieť dôsledky, predvídať, neznamená to rozmýšľať a báť sa konať.
Zvážiť znamená pocítiť zabrzdiť precítiť a hodiť sa do vody, poprípade úplne uzavrieť kohútik 🙂.
Šup šup do života – do prírody – podľa voľby – užívať, prežívať,zažívať živú Silu, živého Ducha v živote 🙂
Krásne sväté PRIJÍMANIE 🙂

S Láskou Tatiana

0 komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *